צריכים עזרה? לחצו כאן ומלאו פרטיכם
X

לימודי אימון אישי

פנה/י אלינו עוד היום למידע נוסף וייעוץ חינם:

כל אחד מחפש את ההצלחה בחייו; מציאת זוגיות טובה, הצלחה בקריירה, ועוד. אך בכל זאת, נשאלת השאלה איך זה שבעוד שרבים כן מצליחים לסלול לעצמם את הדרך קדימה, אחרים נשארים מאחור. מה בעצם יוצר את ההבדל בין אנשים אלו? לימודי אימון אישי יענו בדיוק על שאלה זו. מאמן אישי הוא הרבה יותר ממטפל, הוא מלווה; יד ביד באיטיות וברגישות הנדרשת, את המתאמנים שלו על דרך המלך להגשמת המטרות והחלומות שלהם.

למי מתאימים לימודי אימון אישי

לימודי אימון אישי הינם נפלאים עבור מי שחי את חייו במטרה לסייע לאחרים. אך לפני שאתם רצים להירשם, חשוב להבין מה בעצם ההבדל בין אימון אישי לבין טיפול, מכיוון שרבים נוטים להתבלבל: 

  • לפני תחילת התהליך – טיפול פסיכולוגי קובעים מראש ומגיעים. על מנת לעבור אימון אישי יש למלא שאלונים לבדיקות התאמה, וכן לערוך פגישת היכרות על מנת לבחון את הכימיה בין המאמן למתאמן.
  • הנחות היסוד של השיטות – הטיפול הפסיכולוגי יוצא מנקודת הנחה כי לאדם המזדקק לו, ישנה בעיה מסוימת ויש לטפל בה. בנוסף לכך, דוגל בכך שכל אדם נולד עם תכונות מסוימות. מאמן אישי יודע כי לבני אדם אין בעיות פרט למה שהם יוצרים לעצמם במחשבה בהתאם למציאות שהם יוצרים, ושכל דבר אפשר לשנות ולתעל לטובת האדם.
  • כיצד מתבצע התהליך – בדרך כלל המחשבה המקובלת היא שבמסגרת הטיפול הפסיכולוגי, המטופל מדבר ומדבר, ובעצם מגולל את סיפור חייו במטרה איכשהו להגיע למסקנות בעצמו. אימון אישי מתבצע למטרת למידה; המאמן והמתאמן הם מורה ותלמיד, ויחד הם לומדים כיצד לתעל את השלילי בחייו של המתאמן, לכדי חיוב.

 בואו לחולל שינוי עם מכון מדרגת האדם

אנו במכון מדרגת האדם מאמינים כי לכל אדם היכולת להשתפר, אם רק ירצה בכך. אנו מזמינים אתכם ללמוד מקצוע שיהפוך במהירות רבה לדרך החיים החדשה שלכם, ושל המתאמנים העתידיים שלכם. אם תמיד רציתם לחולל שינוי בחייהם של אחרים, עכשיו זו ההזדמנות להגשים את החלום.

מהרו להירשם – מספר המקומות בקורס מוגבל ! 

פנה/י אלינו עוד היום למידע נוסף וייעוץ חינם:

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support