צריכים עזרה? לחצו כאן ומלאו פרטיכם
X

קורס אימון אישי

פנה/י אלינו עוד היום למידע נוסף וייעוץ חינם:

המשמעות של להיות מאמן אישי, מתחילה בגישה. על מאמן אישי להוביל אחרים לשינוי משמעותי בחייהם, תוך התגברות על המכשולים הרגשיים והשגת מטרות. קורס אימון אישי נועד עבור אלו החולמים לסייע לאחרים, לחולל שינויים ולהוות אוזן קשבת וכתף תומכת לאלו הזקוקים לו. את השפעתו של תהליך האימון האישי תרגישו במהירות גם על עצמכם, שכן הכלים שתרכשו מהווים דרך חיים.

 למי מיועד קורס אימון אישי

קורס אימון אישי טומן בחובו ערכים מוספים נפלאים, שכן השיטה נשענת על השאיפה לשינוי תמידי, להפיכתו של האדם לטוב יותר והגשמת מטרותיו ויעדיו בחייו, לתחושת חופש אמיתית והגשמה עצמית. הקורס עצמו מתאים לרבים, בין היתר:

  • אלו המבקשים לעצמם מקצוע מאתגר ומשמעותי, דרך תהליך משנה חיים להעצמה אישית.
  • אלו שיש בהם תשוקות, אהבה לחיים, כבוד לבני אדם ורצון לסייע לאחרים.
  • מנהלים ואנשי מפתח בארגונים גדולים וחברות המבקשים לקבל כלים נוספים להובלת העובדים שלהם, והבנת הצרכים שלהם בצורה טובה יותר.
  • אנשי חינוך ומטפלים, מייעצים וכדומה, המבקשים לרכוש ידע נוסף וטכניקות נוספות לסיוע למטופליהם, והאוכלוסייה עמה הם עובדים.

תמיד אמרו לכם שאתם יודעים להקשיב לאחרים? מקומכם איתנו!

מכון מדרגת האדם פותחת את שעריה בפני כל אלו השואפים להתחבר לעצמם, לעמוד מול המכשולים בחייהם וללמד אחרים כיצד לפעול באותה דרך. במהלך הלימודים, עוברים הסטודנטים עצמם תהליך התפתחות עצמי בעקבות השיטות והגישות החדשות אליהם נחשפים. התכנים שמציג הקורס מייצרים תובנות, שינוי, בניית חזון, וכן כלים כיצד להעביר את כל אלו הלאה. מתוך כך, לימודים אלו נועדו לא רק כמקצוע לחיים, אלא גם לרכישת כלים לחיים נכונים, בריאים ורגועים יותר. בואו להגשים חלום, לא תאמינו כמה רחוק תוכלו להגיע!

מהרו להירשם – מספר המקומות בקורס מוגבל ! 

פנה/י אלינו עוד היום למידע נוסף וייעוץ חינם:

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support