צריכים עזרה? לחצו כאן ומלאו פרטיכם
X

קורס הורות

פנה/י אלינו עוד היום למידע נוסף וייעוץ חינם:

להורות אין הוראות הפעלה, וכשמגיע היום הגדול והנסיך או הנסיכה הקטנים מגיחים לאוויר העולם אנחנו מגלים שלא משנה כמה עצות טובות וספרים קראנו וקיבלנו – אנחנו עדיין לא מוכנים. כאן בדיוק נכנס לתמונה קורס הורות וההמלצה הטובה ביותר היא, לעבור אותו עוד לפני הלידה, אפילו בשלבים הראשונים של ההיריון. כי אם יש דבר אחד טוב יותר מלא להיות מוכנים, זה להיות הכי מוכנים שאפשר.

מהם הנושאים הנלמדים במסגרת קורס הורות

אף אחד לא נולד הורה. מדובר בתהליך למידה ארוך מלא בהתמודדויות וקשיים שמעולם לא נתקלנו בהם לפני כן. מסיבה זו, עלינו לא רק לשאוף ללמוד ולהשתפר בתחום, אלא גם להגיע מוכנים ככל הניתן לתקופה המרגשת והמיוחדת שהולכת ומתקרבת אלינו בצעדי ענק. קורס הורות יעניק לכם את כל הכלים הדרושים לכם כדי להתכונן במידת האפשר המקסימלית לקראת השינוי בחייכם. בין היתר תלמדו:

  • כיצד ליצור אג'נדה הורית
  • מהי מנהיגות הורית
  • כלים לשיפור התקשורת במשפחה
  • גיל ההתבגרות
  • עיצוב אופי הילד המתבגר
  • השפעות הגירושין על ילדים בגילאים שונים
  • ועוד

מכון מדרגת האדם צועדים אתכם יד ביד לקראת התקופה המרגשת

יש לציין, שסדנאות הורות הן רלוונטיות גם לאחר הלידה, ואפילו הרבה אחריה. ישנן סדנאות אליהן פונים במידה ולאחר כמה שנים מתגלים קשיים בחינוך הילדים; כעסים רנדומליים, קשיים בתקשורת, ועוד – שההורים פשוט לא יודעים כיצד להתמודד איתם. הקורס של מכון מדרגת האדם מועבר על ידי המרצים הטובים ביותר בתחומם, ומספק רקע תיאורטי, כלים מעשיים ותשובות לשאלות האוניברסליות הרבות עמן נאלצים להתמודד הורים. אין ספק שמדובר בתקופה מיוחדת שבכמותה לא נתקלתם בעבר, אך אל דאגה! עם הליווי הנכון, תגיעו אליה הכי מוכנים שיש, לקראת הנסיכים הקטנים שבדרך.

מהרו להירשם – מספר המקומות בקורס מוגבל ! 

פנה/י אלינו עוד היום למידע נוסף וייעוץ חינם:

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support