צריכים עזרה? לחצו כאן ומלאו פרטיכם
X

קורס הכנה לנישואין

פנה/י אלינו עוד היום למידע נוסף וייעוץ חינם:

נושא חשוב מאין כמותו שהפך למבוקש ברחבי העולם, הוא קורס הכנה לנישואין הנערך בדרך כלל במסגרות אקדמאיות או מוסדות ציבוריים לבריאות הנפש, שמטרתו להכין זוגות צעירים לקראת כניסתם לעולם הנישואים.

אלו נושאים נלמדים במסגרת קורס הכנה לנישואין

קורס הכנה לנישואין נועד לסייע לזוגות שאינם נשואים, המבקשים להתכונן בצורה נכונה ויעילה יותר לחיים המשותפים, לנצח נצחים. על מנת לעשת זאת, הם מבינים שעליהם להתגבר על קשיים בהם הם עלולים להיתקל בהמשך. כך, במסגרת תכנית הלימוד של מכון מדרגת האדם, יילמדו הנושאים הבאים:  

  • לומדים לתקשר – תקשורת בריאה הינה הבסיס לכל מערכת בין בני האדם; בין אם מדובר במשפחה, חברים קרובים וכמובן, זוגיות. במהלך הקורס תלמדו כיצד לקבל ולהכיל זה את זו, תקבלו כלים להתמודדות עם קונפליקטים (וכמובן, מתי), דרכי הבעה במילים, רגשות ומגע, ועוד.
  • חברות בנישואין – זוגיות הינה מקור לצמיחה; על שני בני הזוג לדרבן זה את זה, לתמוך בהם כשהם זקוקים לנו, ופשוט – להיות שם. לפעמים, לאחר שנים רבות יחד, נוצרת תחושה כאילו כבר לא נותר על מה לדבר. עליכם לזכור שעוד הרבה לפני שהפכתם לבני זוג, הייתם חברים טובים.
  • אינטימיות בזוגיות – על הנושא הרגיש הזה אפשר לדבר שעות, ובקורס הכנה לנישואין לא ניתן לדלג עליו. גם בנקודה זו, לאחר שנים רבות יחד נדמה שהכל נעשה רגיל למדי. על הזוג ללמוד כיצד לא להגיע למצב הזה, ולשאוף כל הזמן להתחדשות ולשדרוג.

מדרגת האדם מלמדים אתכם כיצד לעזור לאחרים

מחקרים מוכיחים כי שביעות הרצון של זוגות שהשתתפו בתכנית מעין זו, הייתה גבוהה יותר. זו לא בושה לבקש עזרה, הצטרפו גם אתם לקורס הכנה למוסד הנישואין של מכון מדרגת האדם ובואו להתכונן טוב יותר לשלב החדש והמרגש בחייכם!

מהרו להירשם – מספר המקומות בקורס מוגבל ! 

שעות הקורס :

יכלידגשחלגיליגלדישגדלי

פנה/י אלינו עוד היום למידע נוסף וייעוץ חינם:

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support