צריכים עזרה? לחצו כאן ומלאו פרטיכם
X

קורס מאמנים אישיים

פנה/י אלינו עוד היום למידע נוסף וייעוץ חינם:

קורס מאמנים אישיים מטרתו להכשיר מאמנים כיצד ללוות את מטופליהם להתפתחות אישית, מצוינות והשגת מטרות, על ידי סדרה של מפגשים אישיים עימם על לכדי פריצת דרך אישית בכל תחומי החיים בהם מבקשים המטופלים להתפתח בעצמם; מערכות יחסים, אסרטיביות, ביטחון עצמי ועוד. במהלך המפגשים יאבחן המאמן בדיוק מהן נקודות ה'תורפה' של המטופל, ובעזרת תהליכי עבודה ותרגול ספציפיים, ייצרו השניים מדדים אישיים להצלחה, עד לפריצת הדרך המיוחלת.

הנושאים הנלמדים במסגרת קורס מאמנים אישיים

מאמן אישי חייב להיות בעל אישיות מיוחדת המתאימה למקצוע; עליו לשאוף לעזור לאחרים, להיות קשוב, לרצות לחולל שינוי בחייהם של אחרים. קורס מאמנים אישיים אמנם מעניק את הכלים הנכונים כיצד לבצע את תפקידם, אבל עליהם להגיע כשבידיהם המון רצון אישי ותכונות בסיסיות. כשאתם מצוידים באלו, תוכלו לרכוש את האסטרטגיות והשיטות לטפל בנושאים הבאים:

  • כיצד לסייע למטופלים לזהות את המטרות, היעדים והחלומות שלהם?
  • כיצד נוכל לעזור למתאמנים לזהות את החוזקות שלהם?
  • כיצד להפוך חלום עתידי לכדי תכנית פעולה?
  • כיצד לרתום את המשאבים סביבנו להשגת מטרותינו?
  • איך נפתרים ממחסומים רגשיים
  • קוד אתי לאימון אישי
  • כיצד להפסיק להרגיש תקועים?
  • ועוד

מכון מדרגת האדם מאמנים את המאמנים של המחר!

אין אדם שלא מעוניין בהצלחה בכל תחומי חייו, אך מדוע קורה שרבים מאיתנו מוצאים עצמם מביטים מלמטה באלו שהולכים ומתקדמים במהירות בחייהם? מה בעצם מבדיל בין בני אדם שמצליחים, ובין אלה שפחות? החוויות השליליות בחיינו, הטראומות והעיכובים מונעים מאיתנו להשיג את מה שאנו חפצים בו יותר מכל, ואין דבר שמצליח לשאוב אליו בני אדם במהירות יותר מאשר הייאוש. אם אתם מבקשים ללמוד בעצמכם מקצוע בעל ערך מוסף לעצמכם, ובסופו של דבר להעביר את הידע גם לאחרים ולהעלות גם אותם על דרך המלך להצלחה בחייהם, הצטרפו עוד היום לקורס המאמנים האישיים של מכון מדרגת האדם.

מהרו להירשם – מספר המקומות בקורס מוגבל ! 

פנה/י אלינו עוד היום למידע נוסף וייעוץ חינם:

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support