צריכים עזרה? לחצו כאן ומלאו פרטיכם
X

קורס ציור אינטואיטיבי

פנה/י אלינו עוד היום למידע נוסף וייעוץ חינם:

קורס ציור אינטואיטיבי מציע דרך חדשה ומרעננת להתמודדות עם המכשולים, המחסומים ושאר התחומים בחיינו שמונעים מאיתנו לצמוח. דרך הביטוי היצירתית מאפשרת למטופל לעורר את בעצמו את התשוקה לציור, ליהנות מחוויה משחררת ועוצמתית, לשחרור הביקורת השלילית העצמית והפחתת האנרגיות השליליות. בנוסף, מסייע הציור לעקוף את המחסומים הרגשיים ולהשתחרר מהם.

קורס ציור אינטואיטיבי – מה זה אומר?

הדוגמא הטובה ביותר תהיה – ילדים. כשילד מצייר, הוא מתחבר למה שהוא מרגיש; הצבעים, הרגשות, ועוד. כך בדיוק פועלת שיטת הציור האינטואיטיבי. קורס ציור אינטואיטיבי מלמד אותנו להתחבר לעצמנו, ולהבין מה בדיוק אנו (או המטופלים שלנו) מנסים להעביר דרך האמנות. כיצד בעצם הציור האינטואיטיבי יועיל לנו?

  • מאפשר לפרוק – ציור אינטואיטיבי יוצר שילוב בין פנטזיה למציאות, בעזרתו יכול האדם לבטא את רגשותיו באופן ספונטני לחלוטין, גם אם אינו מרגיש שהוא מסוגל לבטא את רגשותיו במדויק בעזרת מילים. הציור מעביר את התוכן.
  • דרך התמודדות – כשאיננו מסוגלים לבטא במילים את רגשותינו, אנו אוגרים וצוברים כאבים, טראומות, מצוקות וחוויות שליליות אחרות. ציור אינטואיטיבי מסייע לנו בעצם לבטא על הדף את כל מה שמפריע לנו, לפרוק את הרגשות החוצה ולהישאר רעננים ונקיים מהאנרגיות השליליות.
  • תהליך ריפוי יעיל – הכוונה לריפוי הנפש. הצבעים, האלתורים, התשוקה החדשה לצייר מביאה עמה כוחות חדשים ואנרגיות חיוביות יותר המסייעות לאדם להחלים ולהשתחרר ממה שמעיק עליו.
  • יצירתיות – אי אפשר לצייר מבלי לפתח את היצירתיות שלנו. גם אם איננו ציירים מלידה, הציור האינטואיטיבי מלמד אותנו לא להיות ביקורתיים כלפי עצמנו וכלפי היצירות שלנו. ובואו נודה באמת, הרי לא קיימת אמנות נפלאה יותר מאשר זו המחוברת ישירות לרגש.

מציירים את דרכנו לחופש

מכון מדרגת האדם מזמין אתכם להתנסות בחוויית הציור האינטואיטיבית, בליווים של המדריכים המקצועיים והקשובים שלנו. בין אם אינכם תעשו שימוש בתעודה שתקבלו בסוף הקורס, תזכו בחוויה בלתי נשכחת ומעוררת, דרכה תתחברו לעצמכם ולרגשותיכם העמוקים ביותר.

מהרו להירשם – מספר המקומות בקורס מוגבל ! 

 

 

 

פנה/י אלינו עוד היום למידע נוסף וייעוץ חינם:

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support