צריכים עזרה? לחצו כאן ומלאו פרטיכם

  X

  קורס ציור פנימי

  פנה/י אלינו עוד היום למידע נוסף וייעוץ חינם:

   בשנת 1998, פיתח ד"ר פינקי פיינשטיין שיטה חדשה לטיפול רגשי בבני אדם. ציור אינטואיטיבי (או פנימי) מאפשר לאדם להתחבר לרבדים העמוקים ביותר בנפשו, גם אלו שאינו יודע כיצד לבטאם במילים. קורס ציור פנימי הפך למבוקש יותר בדיוק מהסיבה שבני אדם אוגרים וצוברים רגשות ואנרגיות שליליים, ואינם יודעים כיצד להתמודד עמם. בתוך כל השליליות הזו, נדמה להם שיצירתיות כבר אינה קיימת בהם, כשבעצם הבעיה היא שבשל קשת רחבה של סיבות כגון תרבות, ביקורתיות וחינוך – היצירתיות הזו נחסמת.

   קורס ציור פנימי – להוציא את האמן שבכם

   עליכם להבין, כאן לא מדובר בטכניקות וכשרון ציור מולד. כל מה שצריך – הוא לרצות. קורס ציור פנימי מאפשר למטופלים לצאת למסע שהוא תהליך של שינוי וקבלה עצמית, תוך התעמתות עם האמת הפנימית של כל אחד מאיתנו. מדובר בציור ספונטני לחלוטין (מכאן, ציור פנימי ואינטואיטיבי), המחובר באופן ישיר לרגשות שהדחקנו ברבדים הכי עמוקים שבנו. וכיצד בעצם ההתמודדות הזו תורמת לנו? בשילוב עם הצבעים, ופיתוח היצירתיות, תגלו לפתע כי:

   • הביטחון העצמי מתחזק.
   • היצירתיות מתחדשת ופורצת ממכם.
   • הרגלים שעיכבו אתכם בעבר, הולכים ונעלמים.
   • תתחילו לאמץ גישות חדשות, משוחררות, מקבלות ומעצימות יותר.

   הרשו לצבעים לרפא אתכם

   לפעמים, כל מה שעוצר אותנו הוא העובדה שאיננו מסוגלים להביע את רגשותינו. העניין הוא שאנשים נוטים לזלזל בהבעת רגשות, ופונים להדחקה. לא תאמינו עד כמה מרפאת ובריאה היא הבעת הרגשות, פשוט ככה כפי שהם, ללא ביקורות וללא צורך להתנצל. אתם פשוט הולכים להתחבר לעצמכם מחדש, להכיר את הרבדים העמוקים שלכם ולמצוא דרכים להתמודד איתם בצורה יעילה יותר. מכון מדרגת האדם מזמין אתכם להתנסות בחוויה בריאה ומלמדת, שבסופה תקבלו תעודה המעידה על כך שכעת, תוכלו גם אתם לסייע לאחרים לעבור את התהליך הנפלא שאתם עברתם.

   מהרו להירשם – מספר המקומות בקורס מוגבל ! 

    

    

    

    פנה/י אלינו עוד היום למידע נוסף וייעוץ חינם:

    קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
    Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support