צריכים עזרה? לחצו כאן ומלאו פרטיכם
X

קורס nlp

פנה/י אלינו עוד היום למידע נוסף וייעוץ חינם:

בשנות ה-70 פותחה שיטת ה-nlp המשמשת כשיטת טיפול הנשענת על הדרך בה "מתוכנת" המוח האנושי לפעול. המטפלים משתמשים בטכניקות וכלים במטרה לסייע לכל אדם לזהות את היעדים והמטרות שלו, ולהתחבר אליהם תוך התוודעות לכוחות הפנימיים שבו. קורס nlp מיועד לאלו המבקשים לרכוש את הידע והכלים על מנת לסייע לאחרים להתגבר על המכשולים והמחסומים בחייהם, וללמוד כיצד לממש את עצמם.

מה נוכל להשיג במסגרת קורס nlp

מטרתה של השיטה הינה להביא לשינוי משמעותי בחייהם של בני אדם, תוך השפעה ישירה על המערכת העצבית (Neuro), בעזרת שפה מדוברת ולא מדוברת (Linguistic) על מנת "לתכנת" (Programming) מחדש את המוח שלנו, שהוא מערכת ההפעלה של הגוף. במסגרת קורס nlp יילמדו נושאים רבים, בין היתר:

  • טיפול בטראומות
  • טיפול בפוביות, חרדות והתמכרויות
  • התמודדות עם אבדן ואבל
  • כיצד להפטר מתלות וסיבוכים רגשיים
  • התמודדות עם קונפליקטים פנימיים אותם קשה לנו לבטא במילים
  • ניתן להתמודד ואף לרפא בעיות פיזיולוגיות

הכל מתחיל בראש

ל-nlp הנחות יסוד הגורסות כי לכל אדם המשאבים להגשים את מטרותיו ולהגיע ליעדיו, וכי המציאות שכל אחד מאיתנו יוצר הינה תוצאה ישירה של חוויות ותחושות אישיות שלנו. מכון מדרגת האדם פותח בפניכם את הדלת ללמוד מקצוע שהוא דרך לחיים בריאים יותר, ובמטרה לסייע לאחרים למצוא את הדרך בעצמם. אין ספק, מדובר בגישה מחשבתית שייתכן ולא נתקלתם בה מעולם, אך במהרה תגלו כי היגיון רב עומד מאחוריה. ברגע שתבינו זאת ותצליחו להתחבר לדרך הנפלאה שמציע ה-nlp, תוכלו להגשים את חלומכם ולהוביל גם אחרים אל חיים מלאים, ומאושרים ללא עכבות ומכשולים. 

מהרו להירשם – מספר המקומות בקורס מוגבל ! 

פנה/י אלינו עוד היום למידע נוסף וייעוץ חינם:

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support