צריכים עזרה? לחצו כאן ומלאו פרטיכם
X

שיטת ה-NLP

פנה/י אלינו עוד היום למידע נוסף וייעוץ חינם:

שיטת NLP הומצאה לפני כ 30 שנה ע"י ריצארד בנדלר וג'ון גרינדר, זוהי שיטה המשפרת את התקשורת וההרגשה האישית של האדם עם עצמו ועם סביבתו.

באמצעות תהליכי NLP ניתן להגדיר מטרה באופן ברור ולפעול להשגתה תוך זמן קצר. השיטה מבוססת על הדרך שבה המוח האנושי מאחסן ושומר מידע, אירועים וחוויות. המוח האנושי זוכר חוויות ואירועים באמצעות החושים : ראיה, שמיעה, תחושה, טעם וריח. כל אירוע וחוויה מתוך חיינו נשמרים במוח ובזיכרון ע"י מבנה וצורה מסוימים כך בחרנו בצורה מודעת או לא מודעת לשמור אותם. הצורה שבה  אנו שומרים את חוויותינו מציפים בעקבותיהם רגשות, מחשבות ואמונות וכתוצאה מכך יוצרים את ההתנהגויות שלנו בהתאם לכך. באמצעות תקשורת עם התת מודע ניתן "ללמד" את המוח דרכים חדשות לעבד את החוויות שלנו ובהתאם לכך להביא לשינוי ברגשות, מחשבות, אמונות והתנהגויות.

השימוש ב NLP מאפשר לשחרר וליצור נתיבים חדשים וחיוביים בעולם הפנימי, ולשחרר את מה שאין לנו צורך בו כגון: רגשות קשים, אמונות מגבילות, וביקורת עצמית מוגזמת. התקשורת עם הלא מודע מאפשרת לחשוף, לחזק ולהעצים את היכולות והכוחות הפנימיים, ולפתח דרכים ואפשרויות חדשות, להשתחרר מכבלים וממטענים מיותרים ומכבידים וליצור דרך חדשה של שינוי וצמיחה.

NLP מושתת על ההבנה כי המוח מגיב למציאות ממשית וגם למחשבות על המציאות באותה צורה, ובעצם אינו מסוגל להבחין בין הסיפור שאנו מספרים לעצמינו על המציאות, ובין המציאות שנקלטה באמצעות החושים, כלומר: מה ראינו, מה שמענו, מה הרגשנו, מה הרחנו ומה טעמנו. ולכן מציאות אובייקטיבית אינה קיימת כיוון שלעולם תחווה אחרת בין אנשים שונים.

שיטת NLP  מאפשרת לרתום את הכוח העצום של התת מודע לשיפור חיי יומיום, הגשמת מטרות ושאיפות .

מטרת הקורס להקנות מיומנויות הנדרשות לצורך תעודת הסמכה ל- Practitioner NLP  על-פי  הסטנדרטים הבינלאומיים, וכן את המיומנות הנדרשות לקבלת תעודת הסמכה להיות מנחים בדמיון מודרך.

השיעורים יועברו באמצעות לימוד חוויתי, בו נלמד להכיר את הגישת ה NLP והטכניקות דרך החוויה האישית והתנסויות.

במהלך הקורס נלמד :
להכיר גישה חיובית לחיים מלאה באופטימיות והבנה עמוקה.
להשתחרר מאמונות מגבילות , דיכדוך , חרדות, פחדים ופוביות. 
לפתור קונפליקטים פנימיים ולהגיע להרמוניה ולאיזון.
להיות מחוברים בכל רגע רצוי למשאבים פנימיים שלנו כדי לפעול מתוך מצב רגשי מיטבי.
לקחת שליטה ואחריות על החיים, לשלוט בתחושות, רגשות ומחשבות, ליצור קשר טוב ו-"כימיה". להשתמש בשיטות יעילות של השפעה ושכנוע.
להגדיר מטרות בצורה מדויקת ולהגשים אותן.
להגיע למערכות יחסים בין-אישיים  טובות ומספקות.

לחץ כאן לצפייה בפרטי הקורס

פנה/י אלינו עוד היום למידע נוסף וייעוץ חינם:

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support